Transfer Hizmeti Veren Araçlarda Alınan Önlemler Nelerdir?

Pek çok insan tarafından transfer hizmeti, en güvenilir seyahati yöntemi olarak kabul edilmektedir. Yalnızca güvenlik değil aynı zamanda konfor ve zaman tasarrufu açısından da son zamanlarda insanlar klasik yolculuk seçeneklerinden ziyade bu hizmete yöneliyor. Peki, bu hizmeti veren araçlarda hangi önlemler alınıyor? Merakla cevabını öğrenmek istediğiniz bu soruyu Transfer Datça olarak yazımızda sizler için daha detaylı bir şekilde inceledik!

Temizlik ve Hijyenin Önemi

Özellikle pandemi sonrasında temizlik ve hijyen konusu gündemin merkezine oturmuştur. Hem konfor hem de sağlık için her insan temizlik konusunda büyük bir titizliğe sahiptir. Yolculuk yapabilmemizde etkin rol oynayan taksi, otobüs gibi araçlar çok daha kalabalık kişiler ile kullanıldığı için pek çok insanın kafasında bazı soru işaretleri oluşur.

Transfer hizmetinde bu konunun üstüne düşülür ve konuyla alakalı pek çok önlem alınır. Öncelikle herkesin sağlığını koruyabilmek için şoför ve yolcu arasındaki hava akımını sıfıra indirecek şekilde bir araç düzenlemesi yapılır. Araçlarda en son dezenfekte edilen saatlerin belgelendiği bir kayıt defteri mevcuttur. Aynı zamanda rutin bir şekilde de klima filtreleri dezenfekte edilir. Böylece içiniz rahat şekilde bir yolculuk yapabilirsiniz.

Güleryüz ve İlgili Çalışanlar

Bir transfer hizmetinde en önemli olan konulardan biri de personellerin ilgili olmasıdır. Pek çok insan bu hizmeti rahatça yolculuk edebilmek için tercih etmektedir. Aynı zamanda bu hizmet diğer seyahat etme araçlarından çok daha fazla avantaja da sahiptir. Hizmet personeli sizleri güleryüzle karşılar ve bavulunuzla özel olarak ilgilenir. Bu hizmet için özellikle kibar ve güleryüzlü insanlar seçilir.

Hizmet personeli kapınızı açar ve ardından içecek ve atıştırmalık ikramı başlar.Bu ikramların yanı sıra kişisel ihtiyaçlarınız da karşılanmaktadır. Kolay bir şekilde internete ulaşım sağlayabilirsiniz ve yolculuk esnasında herhangi bir kesinti yaşamazsınız.

 Hizmet personelleri ileri seviyede sürüş teknikleri eğitimi aldığı için konforlu bir yolculuğun yanı sıra zamandan da büyük oranda tasarruf edebilirsiniz. Transfer Datça olarak bizler 10 yıldır sizlerle çıktığımız her yolda müşteri memnuniyetini baz alıyor ve sizleri mutlu bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırıyoruz. Linke tıklayarak bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz!