VIP Transfer Hizmeti Konusunda Transfer Datça Farkı

VIP transfer hizmeti birçok şirket tarafından verilmektedir ancak her firmanın özellikleri birbirinden farklıdır. Firmaların mutlaka sahip olması gereken özellikler vardır. Bunun yanı sıra ekstra özelliklerle yolculuklar daha fazla kişiselleştirilebilir. Peki, bu konuda Transfer Datça’nın farkları nelerdir? Yazımızı okumaya devam edin.

VIP Transfer Hizmeti Nasıl Verilmelidir?

Transfer Datça olarak hizmet verirken birçok nüansa dikkat ediyor ve böylece konforlu yolculuklara olanak sağlıyoruz. İlk olarak firmamız 10 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Bunun yanında ise Dalaman havalimanı ve Datça arasında hizmet verdiği için son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sunar.

Türsab’a üye olan Transfer Datça, profesyonel anlamda hizmet veren bir yolculuk acentasıdır. Hizmet verirken birçok şeye dikkat ettiğimizi de söylemek istiyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran farklar saymakla bitmez.

Aşağıda firmamızın özelliklerini görebileceksiniz;

  • Araç filomuz A kalite araçlardan oluşmaktadır ve konforlu araçlar tercih edilir.
  • Şoförlerimizi özenle seçer ve geçmiş tecrübelerine dikkat ederiz.
  • Spotify, Netflix ve Storytel gibi ek özelliklerle yolculukları daha keyifli hale getiriyoruz.
  • Gideceğiniz rotayı önceden tespit ediyor ve sizin için en iyi rotayı belirliyoruz.
  • Rezervasyon yaptığınız gün ve saatte buluşma yerinde bulunuyoruz.
  • Kurumsal buluşmalarınız için özenle hazırlanıyoruz.

Gördüğünüz üzere bir yolculukta olması gereken her detaya dikkat ediyoruz. Böylece yolculuklarınız her zaman güvenli ve keyifli geçiyor.

Transfer Hizmetinde Dikkat Etmeniz Gereken Şeyler

Bir hizmeti satın almadan önce mutlaka araştırma yapmalısınız. Özellikle alacağınız hizmet güvenlikle doğrudan bağlantılı ise ekstra özen gerektirir. Firmaların TÜRSAB üyeliğinin olup olmadığına mutlaka bakmalısınız. Araçların kontrolleri düzenli olarak yapılmalı ve sigorta kontrollerinden geçirilmelidir.

Şoförlerin çok hız yapması kazaya sebep olabilecekken, çok yavaş gitmeleri geç kalmalara yol açabilir. Bu sebeple dengeyi iyi sağlayacak şoförlerle çalışılması gerekir. Geçmişinde çok fazla kaza bulunan şoförler tercih edilmemelidir. VIP transfer hizmeti sanıldığından çok daha fazla detaya sahiptir.

Transfer Datça’yla Asla Geç Kalmayın

Siz de hemen rezervasyon yaptırarak geç kalmaların önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizle güvenli bir yolculuğun tadını çıkarırsınız. Son anlarda taksi bulmak zorunda kalmamak veya elinizde yüklerle toplu taşımaları tercih etmek istemiyor olabilirsiniz. Böyle anlarda linke tıklayarak rezervasyon yaptırın.